אודות ד"ר הלל

ראשית תודה על ההתעניינות, היות ואני מאמין בקשר ישיר ובלתי אמצעי עם המטופלים אשמח לשתף אותך במידע לגבי ולגבי המרפאה .

סיימתי את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב בשנת 1991 ובשנת 1999 סיימתי תואר שני במנהל מערכות בריאות (MPA) אוניברסיטת קלרק ארה"ב .

לאורך השנים שחלפו עבדתי במקביל במרפאתי הפרטית ובמרפאות השיניים של מכבי - שם ניהלתי את מרפאות אור-יהודה ופתח תקווה. (עד המשבר שארע ב 2004 - בו בחרתי לסיים את עבודתי בקופה).

החל מסיום לימודי התחלתי להשתלם בשימוש במערכות שתלים שונות של מיטב החברות בעולם.  רכשתי ניסיון רב בתחום וטיפלתי במאות מטופלים הן בביצוע השלב הכירורגי והן בביצוע השיקום על גבי השתלים. כיום אני חבר פעיל בארגון המשתילים העולמי (ICOI ) ובאיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסיאואינטגרציה . 

בנוסף אני משמש כמדריך ומנחה לרופאים בשיטת האימפלנטולוגיה הבזאלית ומשתתף במחקר קליני על שתלים - www.israimplant.com

תקציר המחקר הנ"ל זכה השנה (2007) במקום הראשון מתוך כ 300 , בכנס השנתי של חברת השתלים המובילה בעולם - Nobel Biocare בלאס ווגאס ארה"ב.

לחץ כאן לצפיה (קובץ PDF )

במהלך השנים אני מקפיד להתעדכן בחידושים בתחומים השונים ברפואת השיניים - החל באסטתיקה וחומרים וגמור בטכניקות כירורגיות יחודיות כמו שילוב תמציות דם מהמטופל לשיפור התוצאות בניתוח ( PRF ). כמו כן אני מורשה מטעם משרד הבריאות לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה כללית בשיתוף רופא מרדים .

את שרותי הצבאי עשיתי כקצין בתותחנים ואני ממשיך לשרת כסא"ל במילואים.

 

קורות חיים

1991 ואילך בעל מרפאה פרטית בת"א.

1997 – 2004 מנהל מרפאות ב"מכבי" (אור יהודה, פתח תקווה).

1992 – 1997 רופא במרפאות "מכבי" (בני ברק ראשל"צ).

1997 - 1999 למודי תואר שני במנהל מערכות בריאות אוניברסיטת קלרק ארה"ב

1989 - 1991 לימודי רפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב (מצטיין בשנים רביעית וחמישית) תואר D . M . D ורישיון לעסוק ברפואת שיניים.

1986 - 1988 לימודי רפואה בטכניון (בוגר בהצטיינות)